top of page
  • otoPARS

Arabanızdaki Göçükleri Neden Tamir Ettirmelisiniz?


Pek çok insan gibiyseniz, arabanızdaki ezikleri hayal kırıklığıyla karşılarsınız ama daha fazlası değil. Arabanız söz konusu olduğunda endişelenmeniz gereken daha önemli şeyler var ve bu göçükler aracınızı işlevsel açıdan etkilemiyorsa, onları tamir etmenin ne anlamı var?


Göçükleri Onarmak, Sorumlu Bir Araç Sahibi Olmanın Bir Parçasıdır

Pek çok Türk gibiyseniz, arabanız eviniz dışında sahip olduğunuz en pahalı şeylerden biridir. Evinizin dış cephesinin bakıma muhtaç hale gelmesine izin vermezsiniz, o halde neden arabanıza bunu yapasınız? Satın alımlarınızı periyodik bakımlarla takip etmek, size sorumluluğu kabul etmenin getirdiği gurur duygusunu verir. Başka bir deyişle, zor kazanılan eşyalarınıza sahip çıkmak iyi hissettiriyor! Aracınız söz konusu olduğunda, göçük düzeltme bunu yapmanın yollarından sadece bir tanesidir, ancak kesinlikle size büyük bir memnuniyet veren bir yoldur. Şık, yeni görünümlü bir aracın ilham verdiği gurur gibisi yoktur.


Bunun dışında, arabanızın göçüklerine şu anda baktırmak için epeyce gerekçe var.


● Pragmatik | Yalnız bırakıldığında, bir göçük sadece daha da kötüleşir. Hava ve tipik aşınma ve yıpranma, göçüğü kaplayan boyanın bozulmasına neden olabilir ve bu da çirkin görünmenin yanı sıra paslanmaya ve çürümeye yol açabilir.


● Daha ucuz | Bir göçüğün kötüleşmesinin bir diğer yan etkisi: onu düzeltmek daha pahalıya mal olur. Az önce bahsettiğimiz pas sorunları ve boya çürümesi, küçük bir çınlamadan çok daha pahalıdır. Bugün daha az harcayarak gelecekte paradan tasarruf edin.


● Daha hızlı | Hiç pası tamir ettirmeyi denediniz mi? Zımparalama ve yeniden boyama gerektiren oldukça çetin bir iştir ve geleneksel otomobil atölyeleri bununla zamanlarını alabilirler. Boyasız göçük düzeltme gibi zamandan tasarruf sağlayan yöntemlerle, aracınız kısa sürede ihtiyacı olan onarımdan geçebilir ve yola geri dönebilir, ancak bu ancak göçükleri oluştukları anda giderirseniz olabilir!Yüksek Kaliteli Boyasız Göçük Düzeltme için PARS ile İletişime Geçin

Harika çalışanlar, sizin için harika hizmet demektir. Boyasız göçük düzeltme hakkında daha fazla bilgi edinmek veya randevu almak istiyorsanız, şimdi bizi 0216 455 0606 numaralı telefondan arayın.

Göçük mü var? PARS Boyasız Göçük Düzeltme burada!

İstanbul Ataşehir 0216 455 06 06

instagram: https://www.instagram.com/parsgocukduzeltme

Son Yazılar

Hepsini Gör

En İyi Rötuş Yöntemi: Çelik Rötuş ile Çizik Giderme

Arabanızda bir çizik fark etmekten daha kötü bir şey yoktur. Sadece aracınızın genel estetiğine zarar vermekle kalmaz, aynı zamanda daha fazla soruna yol açabilir. Bu yüzden en kısa sürede tamir etmen

Dolu Hasarı Aracın Değerini Ne Kadar Düşürür?

Hangi boyuttaki dolunun araçta nasıl bir hasara yol açtığını merak ediyor musunuz? Dolu yağışının araçlara zarar vermesinin net bir boyutu yok. Genellikle, üc santimetre veya bir lira dolu boyutu arab

Comentários


bottom of page