top of page
  • otoPARS

PARS Boyasız Göçük Düzeltme Bütçemi Korumak İçin Ne Yapabilir?


Şartlar zor, ancak bu, arabanızın hasarlı kalması gerektiği anlamına gelmez. Birçoğu için araçları, onları A noktasından B noktasına götüren bir şeye ek olarak kişisel bir gurur kaynağıdır.


Boyasız göçük düzeltme ve dolu göçük düzeltme atölyesi olarak, pandemik olsun ya da olmasın, müşterilerimizin bütçelerini aşmamak için her zaman çok çalıştık. Banka hesabınızı korurken aynı zamanda aracınızı mükemmel durumda tutmak istiyorsanız, bizden daha iyi bir yer yoktur.


Peki finansal konforunuza öncelik vermek için tam olarak ne yapıyoruz? Bununla ilgili bir blog yazısı yazmaktan çok daha fazlası! Aşağıda, iş felsefemize biraz değineceğiz ve yeni gibi bir araba ve sağlıklı bir cüzdanla yola çıkmanızı sağlamak için nasıl somut adımlar attığımızdan bahsedeceğiz.


Aracınızı ve Bütçenizi Mutlu Tutmak için Neler Yaptığımızı Öğrenin

Boyasız göçük düzeltme tek başına ekonomiktir. Diğer araç göçük düzeltme biçimlerinin aksine, nispeten daha az kaynak kullanır ve mekanik bir araç seti ile çalışan eğitimli bir teknisyenden biraz daha fazlasını gerektirir. Aynı zamanda hızlıdır, yani arabanızın garajımızda uzun süre beklemesine gerek yoktur. Bu, bizim için nispeten daha az ek yük ve sizin için daha ucuz bir hizmet anlamına gelir.Elbette PARS Boyasız Göçük Düzeltme İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir olarak zanaatımızın uygun fiyatlı doğasından yararlanmak için adımlar attık.


● Sizi güvence altına almak için sigorta şirketinizle birlikte çalışacağız | Tüm poliçeler neredeyse boyasız göçük onarımını kapsıyor.


● Sizinle aktif ve açık bir şekilde iletişim kuruyoruz | Gizli ücretler ve sürpriz ücretler bize göre değil. Yaptığımız her işte olduğu gibi dürüstlüğü ve açık sözlülüğü ön planda tutuyoruz; Diğer bazı dolu hasarı onarım şirketlerinin ödeyebileceği gibi daha fazla ödeme yapmanız için canınızı sıkmayız.


● Zamanınıza öncelik veriyoruz | Vaktiniz nakittir, biliyoruz. Zamanı kısıtlı müşterilerle uğraşırken aciliyetimizden gurur duyuyoruz, ancak kaliteden asla ödün vermeyeceğimizden emin olabilirsiniz!Yüksek Kaliteli Boyasız Göçük Düzeltme için PARS ile İletişime Geçin

Harika çalışanlar, sizin için harika hizmet demektir. Boyasız göçük düzeltme hakkında daha fazla bilgi edinmek veya randevu almak istiyorsanız, şimdi bizi 0216 455 0606 numaralı telefondan arayın.

Göçük mü var? PARS Boyasız Göçük Düzeltme burada!

İstanbul Ataşehir 0216 455 06 06

instagram: https://www.instagram.com/parsgocukduzeltme

Son Yazılar

Hepsini Gör

En İyi Rötuş Yöntemi: Çelik Rötuş ile Çizik Giderme

Arabanızda bir çizik fark etmekten daha kötü bir şey yoktur. Sadece aracınızın genel estetiğine zarar vermekle kalmaz, aynı zamanda daha fazla soruna yol açabilir. Bu yüzden en kısa sürede tamir etmen

Dolu Hasarı Aracın Değerini Ne Kadar Düşürür?

Hangi boyuttaki dolunun araçta nasıl bir hasara yol açtığını merak ediyor musunuz? Dolu yağışının araçlara zarar vermesinin net bir boyutu yok. Genellikle, üc santimetre veya bir lira dolu boyutu arab

Comments


bottom of page