top of page

Biz Kimiz?

PARS Boyasız Göçük Düzeltme ve Mini Onarım 2010 yılında, uzun dönem oto kaporta sektöründe faaliyet göstermiş tecrübeli teknisyenlerce kurulmuş ve kurulduğu günden itibaren yeni filizlenen boyasız göçük düzeltme sektörünün öncü firması olmuştur. Ocak 2018 itibariyle firmamız PARS Otomobil Bakım Onarım Hizmetleri A.Ş. olarak yeniden yapılanmıştır. 

51

TEKNiSYEN

23

iLDE

SERViS NOKTASI

15000

ARAÇ  ONARIM TECRÜBESİ

*Rakamlar Türkiye genelindedir.

PARS, Türkiye'de boyasız göçük düzeltme sektöründeki talebi karşılamak için yoğun çaba göstermektedir. Franchise yöntemi ile Türkiye'nin 20 ilinde bayisi (servis noktası)bulunmaktadır. Servis noktalarında çalışan tüm personeller tecrübeli PARS teknisyenlerinden minimum 2 haftalık eğitimi tamamlamış sertifikalı teknisyenlerden oluşmaktadır. Sektör öncüsü PARS bugüne kadar boyasız göçük düzeltme yöntemi ile onarılmış 15000'in üzerinde araç tecrübesine sahiptir.

PARS

Bayisi Ol

Ailemize Katıl

PARS

Boyasız Göçük

Düzeltme Eğitimi

PARS

Boyasız Göçük Düzeltme

Ekipmanları İmalatı

20 ilde bayisi olan PARS tüm Türkiye'ye yayılmak ve profesyonel hizmetini 81 ilde sunmayı amaçlamaktadır. Siz de bulunduğunuz ilde PARS bayisi olma şansını elde edin.

 

Detaylı bilgi >>> 

Tecrübeli teknisyenleri ile boyasız göçük düzeltme eğitimi veren PARS sektörün talebini karşılayacak

yeni teknisyenler yetiştirmektedir.

Detaylı Bilgi >>>

Boyasız göçük düzeltmenin Türkiye'deki öncü firması PARS, sektörün ihtiyaçlarını karşılayacak her türlü ekipmanın imalatını ve satışını yapmaktadır.

Detaylı bilgi >>>

bottom of page