top of page
  • otoPARS

Aracınızı Doludan Nasıl Korursunuz? En İyi İpuçları ve Püf Noktaları

Türkiye'de dolu mevsimi arabanız için ciddi bir tehdit oluşturabilir. Şiddetli dolu fırtınaları ülke genelinde ilerlerken, arabanızı doludan düzgün bir şekilde korumak imkansız görünebilir. Ancak endişelenmeyin: Dolu hasarı önlenebilir. Garaj olmadan arabanızı doludan nasıl koruyacağınız konusunda size birkaç tavsiyemiz var.


İşte dolu hasarının nasıl önleneceğine dair bazı ipuçları:


  • Evinizden ayrılmadan önce her zaman hava durumunu kontrol etmelisiniz. Aracınızı dolu hasarından korumak için gerekli tüm şeyleri araçta bulundurun.

  • Dolu koruyucu araç örtüsü oldukça etkilidir - sürüş sırasında daima yanınızda bulundurun. Arabalar için etkili dolu örtüsü olarak paspaslar, battaniyeler kullanabilirsiniz. Doluya karşı savunma zordur, ancak hasarları önlemek için iyi bir araç dolu koruyucusu en iyi acil çözümdür.

  • Dolu fırtınası sırasında araba kullanıyorsanız, bir sığınak bulun. Aracınızı ani dolu hasarından korumanız gerekir. Yakındaki bir benzin istasyonunu veya havai koruma sağlayabilecek başka bir yeri bulmak için GPS'i kullanabilirsiniz. Arabanızı cadde yerine bir yapının altına park etmek her zaman iyi bir fikirdir.

  • Arabanız için koruma yoksa, dolu fırtınası sırasında arabanızı bir binaya yaklaştırarak arabayı doludan koruyabilirsiniz.

  • Arabanızı karton veya başka bir koruyucu tabaka ile kaplamak, dolu fırtınası sırasında araca ek güvenlik sağlayacaktır. Araba örtüsü doludan korur mu? Her zaman değil ama hiç yoktan iyidir.

  • Başka bir ipucu da PPF filmi takmaktır. Arabanıza taze bir görünüm verirken doluya karşı hafif ve orta derecede koruma sağlar.

  • Hasarların etkisini azaltmak için geçerli bir kaskoya sahip olduğunuzdan emin olun.

  • Doluda araç kullanırken dikkatli olun.

  • Bazen, arabanızı doludan korumak için hangi adımları atarsanız atın, yine de arabanızda ezikler kalır. Bu olduğunda, uzmanlara dönün. PARS'tan kapsamlı ve etkili boyasız göçük düzeltme hizmetleri alın.


Yüksek Kaliteli Boyasız Göçük Düzeltme için PARS ile İletişime Geçin

Harika çalışanlar, sizin için harika hizmet demektir. Boyasız göçük düzeltme hakkında daha fazla bilgi edinmek, fiyat veya randevu almak istiyorsanız, şimdi bizi 0216 455 0606 numaralı telefondan arayın.

Göçük mü var? PARS Boyasız Göçük Düzeltme burada!

İstanbul Ataşehir 0216 455 06 06

instagram: https://www.instagram.com/parsgocukduzeltme

20 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

En İyi Rötuş Yöntemi: Çelik Rötuş ile Çizik Giderme

Arabanızda bir çizik fark etmekten daha kötü bir şey yoktur. Sadece aracınızın genel estetiğine zarar vermekle kalmaz, aynı zamanda daha fazla soruna yol açabilir. Bu yüzden en kısa sürede tamir etmen

Dolu Hasarı Aracın Değerini Ne Kadar Düşürür?

Hangi boyuttaki dolunun araçta nasıl bir hasara yol açtığını merak ediyor musunuz? Dolu yağışının araçlara zarar vermesinin net bir boyutu yok. Genellikle, üc santimetre veya bir lira dolu boyutu arab

Kommentare


bottom of page